Atrakce

Milujte svou dovolenou. Utecte do Cerné Hory…

Atrakce

Riviéra Černá Hora nabízí jedny z nejlepších pláží se nachází kdekoliv v Jaderském moři. Tam je obrovská rozmanitost pláží, které vyhovují vaší nálady. Můžete si vybrat, opalovat na písek, oblázky a útesy, muž-vyrobené nebo divoké pláže s nedotčenou přírodou. Některé z nich, nedotčené a izolované lze přistupovat pouze z moře. Umístění Villa Perla vám umožní prozkoumat všechny možnosti, které s lehkostí a naplnit svou dovolenou se zábavou a dobrodružstvím.

Jakmile se kotva v Villa Perla zjistíte, že existuje tolik vzrušující, tajemné a přesto být objeven klenoty přírody v jeho okolí.

Stari Bar

O šest kilometrů vnitrozemských stanoví Stari Bar (Starý Bar), zcela opuštěn středověké město poprvé zmíněna v 9. století. Po deseti letech “osamělá existence” hradbami starého Bar je dnes kulturní centrum. Trochu času na návštěvu ateliéru malíře neobvyklé černohorská Naod Zorica, stejně jako studia dalších malířů se nachází v obnovené kamenné domy. Existují-poměrně dobře zachovalé zbytky starých věží, ulic a městských hradeb, především katedrála svatého Jiří a kostel svatého Mikuláše pocházející podobě 12. a 14. století.

Toto je také oblast Velkých-pěstitele oliv a olivového oleje. Mohou hrdí na které svět je nejstarší olivovník, že klíčící dvě tisíciletí před!

Ulcinj

Dlouhé písečné pláže jistě upoutat tvou pozornost při vstupu do Ulcinj. Long Beach (Velika Plaza) je 13 km dlouhá a je běžně známý jako Copacabana mezi místními obyvateli. Je pokryta nejjemnější písek, řekl, že lékařsko-léčebný účinek, protože je bohatý na minerální látky, doporučuje, aby osoby, které trpí revmatických potížích a dalších nemocí. Hlavním rysem této pláži je jeho mělké vody. Můžete plout, surfování, vodní-lyže, hrát plážový fotbal nebo volejbal a sportovní ryba s vašimi přáteli.

Tento přírodní zázrak písku, jemného jako mouka, bohaté na soli a jódu, sahá až oko snadno vidět. Je to ideální místo, kde s pomocí scenérie, nebe, klima a vody lze uniknout z požadavků současného života a cítit se v pohodě s přírodou. Natolik, že je-li jedna nakloněná, můžete nerušeně vychutnat kontaktu s “Matka příroda” při návštěvě osada “Ada Bojana”, umístění z největších v Evropě nudistické kolonie.

Ada Bojana je umělé říční ostrov se nachází na samém konci Long Beach, v místě, kde řeka Bojana vstupuje do Jaderského moře. Po velké bouři v 19. století, loď merito uzemněné tam. To je považováno za přírodní rezervace s tváří národního parku. Klid na dlouhé písečné pláže se dostanete pryč z městských každodenního života. Získejte své tělo i duši v kontaktu s matkou přírodou, ať už jste opalování, plavání, jízda na koni na pláži, windsurfing nebo s využitím různých dalších aktivit nabízeny.

Ada je obzvláště krásné za soumraku – kde je úžasná zobrazení barev při západu slunce splétá slunce, moře, písek a nebe do majestátní gobelín, který se taví do večera. Mezinárodní škola windsurfingu na Ada Bojana je otevřena od roku

1975 s nejmodernější, nejmodernější zařízení pro nové tisíciletí. Začátečníci preferují byt povrchu jezera získat jejich důvěru a po týdnu výcviku s profesionálními instruktory mohou mít pocit, jistě dost vyzkoušet své dovednosti proti vlnách Jadranu. Pokud je příliš horká na písku Ulcinj, pak můžete najít útočiště v jednom z dřevěných baráků na břehu řeky Bojana. Můžete vidět neobvyklé Kalimera, jeden z dávných způsobů rybolovu a možná i chuť čerstvé ryby, speciality z této oblasti. Tam jsou některé z nejlepších restaurací podél řeky, kde můžete vidět ryb a plodů moře a chytil se čerstvě připravené na žádost před vašima očima.

Petrovac

Další úžasný léčbě je městečko Petrovac, kde pokud vítr a vlny jsou příznivé lze svědek slavné “Vodopády” z Petrovac při cyklické vlna bouchne do low-mrštil přístav zdi a pošle vertikální list vody 10 m do vzduchu . Pro ty, kteří jsou scuba-diving fanatici existují dva kouzelné ostrovy Katic a sv neděli zůstane nezapomenutelný zážitek pro všechny potápěče, že návštěvy.

Biogradska Gora

Biogradska Gora národní park je oblast velmi důležitá a ekologickou hodnotou. Je to jedna z pouhých tří zbývajících pravěké a pralesů odešel v Evropě. Je to v podstatě evropské déšť-les téměř neproniknutelné džungli stromů a vegetace. Mnohé z nejstarších stromů je více než 500 let a protáhnout 40 do 50 m rovně až ke slunci. K dispozici je 26 rostlinných ekosystémů, 86 druhů stromů a tisíce různých druhů rostlin. Milovníky přírody a ornitologové mohou obdivovat let orli, mají ptačí zpěv sbor a pozorovat chov návyky 150 různých druhů ptáků. Tento les je také domov medvědi, vlci, jeleni, lišky a s více než 350 druhů různých hmyzu.

Lake Skadar

Lake Skadar byla vytvořena rozpuštěním vápence v tektonické pánve v průběhu třetihorní a kvartérní období. Skadarské představuje crypto-deprese, což znamená, že část jeho lakebed jsou vlastně pod hladinou moře. Tam je asi 30 takových místech, tzv. “oke”, kde ponořených podzemní stříká ze dna. Nejhlubší “oko” je Radus, která je nejméně 60 metrů hluboká a výsledky v místních bohatých lovištích. Šedesát procent plochy jezer se nachází v Černé Hoře se zbytek v sousední Albánie. Jezero je poslední zbývající stanoviště pro chov pelikánů v Evropě, stejně jako jeden největší ptačí rezervace v tomto kontinentu. To je jeden z posledních sladkovodních močálů ve Středozemním moři, stejně jako největší jezero na Balkáně.

Prvek černohorské jezera byla vyhlášena národním parkem, a podle Ramsarské úmluvy v roce 1996 Skadarské jezero byla zařazena do seznamu světového bažin jako důležité stanoviště s 270 druhů ptáků, mnoho z nich vzácných a ohrožených druhů. Kolem 40 druhů ryb se nacházejí v jezeře, a je zajímavé, že i některé mořské ryby lze nalézt zde. Při jízdě bez podél jezera, je jedním rychle zapůsobila jeho zubaté pobřeží s mnoha zátokami, ostrovy a poloostrovy projektování do něj. Kulturního a historického významu ostrovů na Skadarské jezero, jsou značné. Mnohé kláštery, kostely a sakrální památky jsou zde přítomné.

Rijeka Crnojevica

Dále podél pobřeží jezera, tam je místo známé jako starobylé metropole a Černé Hory středověký stát, Rijeka Crnojevica kde byla vytištěna první kniha v cyrilici skriptu. Existuje také několik malých restaurací na tomto ostrově, v němž místní rybáře lákat návštěvníky s jejich vynikající produkce. Neexistuje nic takového, jako jemné chuti čerstvě vsítil kaprů při zachování unikátní scenérii ostrova a Skadarské jezero.

Tara Canyon

Tara Canyon nebo “Tear Evropy” je velká voda hmotnosti nesené na sněhu v zimě a sezónních dešťů. Kvality a čistoty vody je taková, že lze bezpečně spotřebovaná cestovatel v každém bodě své cesty prostřednictvím vápence propasti .
Kaňon Tara přitahuje dobrodružné sportovce a sportovkyně, kteří opravdu mají intimní kontakt s přírodou. Světově proslulé zábavní parky jsou bledé imitaci skutečné nadšení a vzrušení, které jsou nevyhnutelné při navigaci průběhu Tara. Tara má průměrný pokles o 3,6 m / km, produkovat nesčetné krásné vodopády a kaskády. Mnoho kanceláří nabízí rafting v gumových člunů. Režimy mohou být na jeden den, za dva dny, nebo dokonce tři dny rafting, délka chodby je 15 až 85 km. Rafting atrakcí Tara dosáhli Mark 4, velmi blízko k nejatraktivnějším rafting-řeky na světě.

Obvyklá počáteční bod je Splaviste a jeden-denní rafting výletu je 18 km dlouhá a měla by trvat 2 až 3 hodiny. V této sekci je maximální výška pro klesání řeky s 21 z 50 dostupných kaskád a peřejí na celém Tara. Dokonce i exkurze na strmé svahy kaňonu je dobrodružství v jeho vlastní pravý. Pohledy jsou stejně vynikající jako pouhé fyzické úsilí, aby si je. Vaše názory budou objetí krásné, barevné vesnic, staré mosty, kláštery, mlýny, vodopády, pastýři a jejich stáda.

Kotor

Dalším fascinující místo během svého pobytu v Villa Perla je Kotor Bay (Boky Kotorské). Vypadá to, že hory jsou popraskané a nechat moře dovnitř To je nejjižnější fjord v Evropě. Vysoké

hory ohnout tenké pobřeží, čímž chrání před drsné klima od severu. To je důvod, proč Boka je oázou středomořskou vegetací: agave, palmy, mimózy, oleandrů, kiwi, granátové jablko, a léčivých bylin … Když se její vrcholky pokryté sněhem, růže kvetou na úpatí. Existuje mnoho pozůstatků starých šlechtických paláců, které nyní svědčí starobylé nádhery a bohatství. V jednom z nich, Bujevic palác Městské muzeum nachází.

Existují dva ostrůvky v okolí města Perast – Gospa od Skrpjela (Lady of Skrpljel) a St Gorge, jedinečné turistické atrakce. Risan je známá zbytky klasické kultury. Zde můžete také najít pozůstatky římské patricijské vily s mozaikové

podlahy tak krásná, jako ty vyrobené v období.Úroveň Roman Městské muzeum je umístěno.

Herceg Novi je město ležící na konci zálivu. Město je jemné kombinace romantické, byzantské a orientální styly inter-utkal ve vzhledu Středomoří. Dnes, Herceg Novi je město květin se všemi jejími okny čelí ke slunci a moři. To je jeden z nejteplejších měst na pobřeží Jaderského moře. Člověk by měl navštívit Městské muzeum a archivy, galerie moderního umění, Staré město s hodinovou věží.

Sveti Stefan

Jen několik minut jízdy autem od Villa Perla je dobře známo,-Sveti Stefan se nachází ve střední části Budva Riviera úzkým, písečné šíji. Bývalá rybářská vesnice, opevněná na ochranu svých obyvatel před piráty, se stala symbolem Černá Hora a jeho Mekkou cestovního ruchu.

Od roku 1960 je to již byl schválen jako světoznámý areál pro mezinárodní proudových regulátorů. Toto bludiště kamenných cest, schodiště, chodby a malé zahrady je jedním z nejvíce na samotě a krásných zákoutí v již tajné místo. Je oblíbeným místem královských celebrit a podobně. Zastánci patří princezna Margaret, Christine z Nizozemska, bývalý italský král Umberto II Savoye, Sophia Loren, Kirk Douglas a Claudia Schiffer, atd.

Doufáme, že výše uvedené ukazatele v okolí vám základní představu o tom, co vás čeká po příjezdu na toto magické místo.

Užijte si pobyt ve Villa Perla!